😷TÄHELEPANU😷

Alates 28. detsembrist kuni 17. jaanuarini kehtivad uued rangemad piirangud sporditegevusele:

👊 Poksiklubi Kalev Liivalaia treeningsaalid jäävad avatuks ainult profisportlastele ja koondise kanditaatidele.

👊 Kõigile teistele liikmetele hakkavad treenerid kolmapäevast 30. detsembrist andma FB vahendusel veebis ja õues treeninguid.  Treeningute ajad leiate broneeringute alt.  Riietus valige vastavalt ilmale sobilik.  Välitreeningud toimuvad Stroomi rannahoones ja Pirital PMG ning Velodroomi juures.  Kasutame olemasolevaid treeninguvõimalusi.  Treeningus peab olema vähemalt 2 eelbroneeringut ja temperatuur alla -5 kraadi, et treening toimuks. 

👊 Broneeri treening.

👊 Ühiskasutatavaid esemeid tuleb desinfitseerida pärast igakordset kasutust.

👊 Piirangut ei kohaldata spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele.

👊 Samuti kontrollib läbipääsusüsteem teie kehatemperatuuri, kui see ületab 37,3 kraadi, siis kahjuks sisse ei saa.

👊 Loodame liikmete lojaalsusele ja et meie klubi ning treenerid saaks ka peale seda olukorda jätkata sporditegevusega - ärme katkesta püsimakseid.

Võimalusel toeta klubi tegevust.

Poksiklubi Kalev EE402200221073384972 Selgitusse: toetus    Summa: x

👊 Püsime kodus, kui tunneme ennast halvasti või on muud haigussümptomid.

👊 Terves kehas on tugev vaim 👊 püsime tugevad 👊

Rohkem informatsiooni: https://www.kriis.ee/et/uudised/valitsus-kiitis-heaks-uute-ida-virumaa-ja-ule-eestiliste-piirangute-korralduse

Alates 18.01 alustame uuesti treeningutega sisetingimustes.

Registreeru või logi sisse, broneeri treening või osta pääsmete alt sobiv pakett treeninguteks, sealt leiad ka teenuste hinnakirja. Treeningsaalides on kohtade arv piiratud.
Püsilepingu katkestamisel tuleb vähemalt 1 kuu ette teavitada. Vahetu katkestamise korral uuesti liitumisel  tasuda ühekordse maksena 50€, kellel puudub püsimakse: info@poksiklubikalev.ee